כמה מילים עלינו

המשרד הוקם בשנת 2005, וממוקם בקיבוץ כפר הנשיא סמוך לראש פינה. שרותי המשרד כוללים: אדריכלות, עיצוב פנים, פיקוח בנייה וניהול פרויקטים.

צוות המשרד עובד בשיתוף פעולה מלא מתוך רצון להעניק ללקוח ליווי צמוד, מקצועי ומענה מלא משלב התכנון ועד גמר הבנייה, תחת קורת גג אחת.

צוות המשרד

ברק פורת

הקשר של ברק לעולם הבניה התחיל כשפתח עסק עצמאי לתכנון וביצוע בנייה מעץ במושב עין יהב, שם רכש ניסיון והיכרות עם בעלי מקצוע וקבלנים בענף הבנייה.

ב-2005, לאחר שסיים לימודי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת תל חי, פתח משרד אדריכלות ועיצוב פנים בצפון בשותפות עם האדריכלית טלי ארז.

ב-2010 פתח משרד אדריכלות עצמאי המתמחה בתכנון, עיצוב ופיקוח בנייה לבתים פרטיים, מבני תעשייה, אתרי מורשת וטבע ועוד..

ב-2011 עבר הכשרה לבנייה ירוקה ב"מרכז הבנייה הישראלי".

ברק מביא איתו איכויות של חיבור אנושי נעים, הקשבה, סבלנות לצרכים ותשומת לב. התכנון שלו מקורי, פרקטי, ומחפש את המיוחד והחדש.

הוא מאמין כי אדריכלות היא הזדמנות להתבונן בחיים שלך מהצד, להבין מה הצרכים שלך ומה היית רוצה מהעתיד. ביחד הוא ינסה להפוך את ההתבוננות הזאת לבית ולצורה, ולתרגום של הרצונות לחומר.

נעמי כץ

סיימה ב-2011 לימודי אדריכלות ועיצוב פנים במכללת תל חי בהצטיינות יתרה, וב-2012 עשתה קורס בבניה ירוקה מטעם מכללת תל חי.

לנעמי יש ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הבניה הציבורית והפרטית. היא ניהלה פרויקטים של מגורים ציבוריים, בניה רוויה, תכנון שכונות, מבני ציבור, ועוד. בנוסף, יש לה ניסיון רב בתכנון, רישוי וביצוע בתחום הבניה הפרטית, ובפרויקטים מגוונים של עיצוב פנים.

נעמי מביאה איתה אהבה גדולה לאסטתיקה, יופי, עיצוב וירידה לפרטים, ומשלבת בין תשומת לב, דיוק, יצירתיות והבנת האדם.

תם גרשמן

בוגרת מגמת אומנות ולימודי אדריכלות בבצלאל.